לקוחות שלנו מספרים

דברי נציג דיירי גד 13 בכנס הדיירים לכבוד סיום הפרויקט: ״ אנו רוצים לפתוח את הערב בכמה מילים מטעם היזם שלנו ,דני גרבר, מנכ"ל חברת קוזי קאזה: דני מייצג צוות גדול ונפלא, שכולנו כבר מכירים, שעומד מאחוריו. בלעדי כל אחד ואחת מהם לא היינו זוכים ליצירה שקיבלנו . נשאלת השאלה – מה זה יזם נדל"ן ? אז נהוג לחשוב כי יזם נדל"ן הינה דמות מטופחת הנוהגת בג’יפ ב.מ.ו שחור. הוא מגיע לבניין ,פותח חלון כהה, מחלק הוראות ופקודות לצוות בשטח ,מסובב את הג’יפ ונוסע. אותו יזם אופייני אינו רגיל להיכנס לכל דירה ודירה, שובר את הראש על הזזה של נקודת חשמל, הוא אינו מגיע השכם בבוקר ומבלה את כל יומו בקדחתנות בעליה ובירידה במדרגות הרבות שוב ושוב, בוודאי שאינו נוהג להישאר עם אחרון הפועלים ולוודא שביצעו כראוי אפילו אל ניקיון חדר המדרגות. אין דברים כאלה! זכינו, במקום שרבים מאוד נופלים, ואפילו מתרסקים, גם אחרי שכבר היו בטוחים שהשיגו את המטרה. גם מי שלא לגמרי מכיר את הנעשה אני בדרך! כלל בפרויקטים כאלה, נוכח לדעת שהפרויקט שלנו לגמרי יוצא דופן לטובה. אני לא רוצה להכביר במילים, אז ברשותכם אני מבקש בשם כולנו להודות מעומק הלב לכל הצוות של קוזי קאזה, להסיר את הכובע בפניהם ולומר לדני ישירות – כל הכבוד ואלף תודות!"

עודד סרי
נציג דיירי גד 13, ירושלים

"שירות מצוין וגימור ברמה הגבוהה ביותר" "דני ואפרת היקרים – חברת קוזי קאזה בצעה את כל עבודות הפנים והבניה בביתנו בירושלים. אנו יכולים להעיד בפה מלא שהעבודה ואיכותה היו לשביעות רצוננו המוחלטת. בנוסף לשירות המצוין ולגימור ברמה הגבוהה ביותר, היה תענוג לעבוד איתכם ואנו ממליצים בלי היסוס על עבודתכם הנפלאה. התהליך של לבנות בית בישראל תוך כדי שהיה בחו"ל יכול להיות קשה מאד, אתם הפכתם אותו לקל ונעים והיינו חוזרים על כך בלי לחשוב פעמיים. כשאנשים שמעו שאנו מתכננים פרויקט בניה בארץ בשלט רחוק הזהירו אותנו מפני סיוט, שיעלה פי שתיים זמן וכסף ממה שאנחנו מצפים. אתם הבאתם את הפרויקט לסיומו בהתאם ללוחות הזמנים ותוך שמירה שלא נגרר להוצאות מיותרות. למעשה, הייתה העבודה עם דני ואפרת חוויה טובה יותר מאשר העבודה עם הקבלנים המוכרים לנו כאן, בלונדון. אנחנו אוהבים מאד את ביתנו בירושלים ומודים לכם על הכל."

סמי וג'יימי רובין
ירושלים

"ידענו שהחוזה הוא עניין חשוב, אבל חשוב לא פחות עם מי אתה חותם על החוזה. אנחנו חתמנו על חוזה עם בני אדם שהם יזמים, לא רק יזמים שהם בני אנוש. מפרט הדירה היה עשיר וברמה גבוהה במיוחד, ועדין הם היו קשובים לכל בקשה מצידנו ואף הציעו שיפורים, תוספות ושינויים, רבים מהם ללא כל עלות נוספת וכל זה בשלב שהדירה כבר הייתה כמעט מוכנה. בשלב מסירת הדירה הינו בשלהי הריון והם מצידם הפכו עולמות כדי שנוכל להיכנס במהירות האפשרית ולהתארגן לקראת הלידה. המסירה הייתה מסודרת, מוקפדת ומלווה בחוברת מפורטת עם פרטי התקשרות לכל איש מקצוע שעבד בדירה. לאחר המסירה באו שוב ושוב לוודא מה דורש תיקון או ליטוש אחרון, ולראות שהכל לשביעות רצוננו. הטיפול בשטחים הציבוריים בבניין עומד גם הוא ברף הגבוה ביותר. לנוכח חוויות שליליות של חברים שסיפרו לנו על תהליך רכישת הדירה שלהם, אנו יודעים רק להעריך עוד יותר את קוזי קאזה. מבחינתנו הם לא רק קבלנים או יזמים אלא אפרת, דני, רועי, יונתן, דיאנה יניב וכל הצוות המקסים. חברים שבנו לנו את ביתנו. יש מצב שנתלונן על תקלות רק כדי לזכות בביקור חטוף.." תודה רבה רבה

אריאל ויהושע שלזינגר
ירושלים

העבודה בשלט רחוק עם דני ואפרת הייתה קלה באופן מיוחד. הצוות והם מקצועיים ביותר והעיצוב של אפרת יפה וקולע שכן היא תמיד מקשיבה לדברי הלקוח, כולל למה שלא נאמר, ותמיד תעשה מאמץ יתר כדי לוודא את שביעות רצונו. צוות הבניה של דני חרוץ, מקצועי ועובד באופן נקי, ודני מלא רעיונות ונכונות להבטיח תוצאה מיטבית. תוך כדי הפרויקט תקשרנו על בסיס קבוע שכלל דיווחים ותמונות מהשטח. אני ממליצה עליהם מכל הלב ללקוחות מקומיים ומחו״ל.

ג'קי זינקין
ירושלים

העבודה עם דני ואפרת הייתה תענוג וחוויה מדהימה. לכל פרויקט שיעשו, גדול כקטן, הם מביאים איתם התלהבות, מקצוענות ופרפקציוניזם. לאפרת טעם וסגנון הרמוניים ובלתי מתפשרים. דני קבלן מדהים שדואג לסגירת כל הקצוות תוך עבודה עם אנשי המקצוע והחומרים המעולים ביותר. אפרת ודני הם ״נבחרת החלומות״ של תחום השיפוץ והבניה. הם הפכו עבורי את החוויה לתענוג מההתחלה ועד הסוף, הם אמינים לחלוטין ויהיו שם גם לאחר סיום הפרויקט.

לורה בראס
ירושלים

לפני מספר שנים סיימנו את פרוייקט השיפוץ הכללי של ביתנו בירושלים עם אפרת ודני גרבר, ואני ממליצה עליהם מכל הלב. היצירתיות, הניסיון והאמינות שלהם מצטרפים לרמת המקצועיות הגבוהה ביותר. בסיום הפרוייקט הם נהגו באחריות ובמקצוענות, בניגוד לקבלנים אחרים הנוטים לנטוש לטובה פרויקטים חדשים ואני חווית העבודה בשלט רחוק עם הגרברים היתה טובה פי כמה מעבודה עם קבלנים מקומיים בביתי בארה״ב, והם אמינים לחלוטין. אני ממליצה עליהם בהתלהבות ומקווה לעבוד איתם שוב בקרוב.

הילארי סמית' קאפנר

שיפוץ בית מחו״ל בשלט רחוק הינו פרוייקט בעל פוטנציאל גדול ללחץ, אך בניהולם של דני ואפרת זה הפך לחוויה מהנה! שניהם אנשי מקצוע מעולים, הצוות המקצועי של דני עובד ברמה הגבוהה ביותר (שפכטל מדהים!), נצמד ללו״ז והיה נהדר לעבוד איתם. לאפרת יש טעם נפלא והיא הפכה את הפרויקט שלנו לבית חם שאנחנו אוהבים מאד לשהות בו, הם פקחו על הפרויקט כאילו זה היה ביתם שלהם. נעבוד איתם שוב בשמחה ואנחנו ממליצים עליהם ללא היסוס.

אדם וסוזן וינטון
ירושלים

Testemonials

לקוחות שלנו מספרים

משפט הנעה לפעולה המזמין ליצור קשר או לצפות בפרויקטים